Alışveriş Sizden Hediye Çekiniz Bizden

Hakkımızda

Yüzyıllardır ticaretin en önemli unsurlarından olan baharat günümüzde hala önemini korumaktadır.Yiyeceklerimizin sunumunda büyük öneme sahip baharatlar sayesinde lezzetli tatlar ortaya çıkar.Ülkemizde de baharat deyince aklımıza gelen en önemli şehir Hataydır. Medeniyetler şehri Hatay’ın yemekleriyle dünyaca meşhur bir konuma sahip olmasının en büyük yardımcısıdır baharatlar. Ve Hatay’da baharatın markası Semir Eraslan.
Tarihi uzun çarşı içerisinde yer alan Semir Eraslan baharat günlük taptaze baharatlarının kokusuyla karşılar sizi bu mekanda.Sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından memleketimizin en doğal taze ve katkısız ürünlerini bulabileceğiniz Semir Eraslan Baharat yüzlerce baharat çeşidiyle sizlere hizmet vermektedir. Eraslan ithalat ihracat bünyesindeki firmamız perakende olduğu gibi toptan satış olarak da sizlere hizmet vermektedir.

Birer salçasından sumağa,karabiberden kimyona ,nar ekşisinden hakiki zeytinyağına ,defne sabunundan özel kozmetik ürünlere ,cevizli sucuktan kuru duta kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Antakyanın Tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gurununu yıllardır yaşamaktayız. Ev yapımı ürünlemiz ile eşsiz hatay lezzetlerine sizde artık çok yakınsınız.
Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlayan Semir Eraslan baharat www.hataydangelsin.com www.hatayyoresel.com ve www.semireraslan.com web sitesiyle de ülkenin her yerine hizmet vermektedir. Türkiyenin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar gelen taptaze organik ürünlerinizle muhteşem yemekler yapmak sizin de hakkınız.
İnternetten siparişleriniz müşteri temsicimiz tarafından alındıktan sonra en hızlı şekilde hazırlamaya başlanır.Sizler için özel olarak paketlenen siparişleriniz doğadan sofranıza aracısız olarak ulaşmaktadır.Özel ambalajlarında hava almayacak sistemde ürünler itinayla kargolanmaktadır. Analiz raporları ve üretici izin belgeleri ile kalitesini kanıtlayan ve bu anlamda kurumsallaşmayı başarmış markamız Franchise bayilikler de vererek ülke geneline hizmet sunmaktadır.
“Gerçek Baharat Lezzetiyle Tanışmak için Doğru Adres Semir Eraslan Baharat”