Alışveriş Sizden Hediye Çekiniz Bizden

Ödeme Seçenekleri

Hataydan Yöresel Doğal Ürünler alması kolay, ödemesi daha kolay!

Özlediğiniz doğal ürünleri tatmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Ödeme seçeneklerimiz;

 • Kredi kartı
 • Banka Kartı
 • BKM Express
 • Havale/EFT
 • Kapıda Ödeme
 • Kredi Kartıyla Ödeme


  HataydanGelsin’den yapacağınız alışverişlerde, tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

  Banka (ATM) Kartıyla Ödeme


  HataydanGelsin’den yapacağınız alışverişlerde, tüm bankaların banka kartlarını kullanabilirsiniz.

  BKM Express


  Ödemelerinizi BKM Express aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz… BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir. BKM Express’e kolayca kaydolabilir ve tek seferlik kredi kartınızı hesabınıza tanımlayarak hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz

  Havale/EFT


  Bunun için Ödeme adımına geldiğinizde ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. ”Alışverişi Bitir” butonuna bastıktan sonra, siparişinizin ödemesini sayfada görüntülenen ilgili banka hesabına 3 iş günü içerisinde yatırmanızla birlikte siparişiniz en kısa sürede hazırlanacak ve tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.